Kde se vzala biaSka a kdo Vám posílá Vaše balíčky?

Jmenuji se Věrka a při své první mateřské dovolené jsem objevila krásu šití. Vlastně jsem se chtěla naučit šít už od dětství, ale vhodný čas nastal až s příchodem prvního potomka (jen pro úplnost, dnes už mám doma tři snaživé pomocníky). Radost z vlastnoručně vytvořených výrobků snad ani nemá hranic a proto baví čím dál víc. Ačkoliv jsem švadlenka samouk a amatér, chci, aby moje díla vypadala co nejvíc profesionálně. A tak jsem se dostala k proužkové nádheře.  Je neuvěřitelné, kolik malý kousek látky střižený pod úhlem 45 stupňů dokáže udělat parády. Nejprve jsem kupovala proužky různě v galanteriích, ale nabídka nebyla taková, jakou bych si představovala. A tak nezbývalo nic jiného, než vzít vše do svých rukou, poohlédnout se po výrobci kvalitních proužků s nádhernými vzory a barvami a pustit se do práce :-). Doufám, že Vás jednoduchost práce s proužky a jejich krásné vzory nadchnou stejně jako mě.

Přeji Vám samé povedené výrobky a hodně radosti při šití nejen s šikmými proužky :-).


A tady Vám představuji náš tým:

biaska team

EDIT: 

Na přípravu balíčků nám chyběl personál, tak jsme náš tým ještě rozšířili o jednu pomocnici. Od ledna 2018 nám pomáhá ještě Helenka :-)

Máte zájem o spolupráci nebo potřebujete další informace k nabízenému zboží? Neváhejte nás kontaktovat:

Věra Jansová
Tel.: +420 736 708 539

Radim Jansa
Tel.: +420 604 441 153

Email: biaska.prouzky@gmail.com

Provozovatel, fakturační adresa:

LEVERCA spol. s r.o.
Rybova 2646
544 01  Dvůr Králové nad Labem

IČ: 27533603
DIČ: CZ27533603

Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 24569

Jsme plátci DPH

Bankovní spojení:
Bankovní účet je veden u FIO banka, a.s.
číslo účtu: 2001457423/2010